kursy kosmetyczne kontakt
manicure kursy
kursy kosmetyczne w promocji

Kosmetyka Praktyczna™ ASP®

Art-Visage i Stylizacja™ ASP®

Manicure i Stylizacja Paznokci™ ASP®

Kadra ASP

Trzonen dydaktycznym ASP jest Krystyna Łenczyńska, jeden z najbardziej cenionych i utytułowanych specjalistów Beauty&Wellness w Polsce.Dyplomowany Mistrz Kosmetyki, Mistrz-Trener Praktycznej Nauki Zawodu. Mistrz Reiki, naturalnego uzdrawiania przez dotyk. Prekursor stosowania terapii naturalnych w nowoczesnej kosmetyce.

Posiada 30-letnie doświadczenie w upiększaniu Ludzi, lecznictwie kosmetycznym. Od 30 lat prowadzi własny Gabinet Kosmetyki Naturalnej. Wybitnie uzdolniona i ceniona wizażystka, pracowała m.in. w TVN, TV Wisła, teatrach krakowskich. Współzałożycielka Polskiego Stowarzyszenia Kosmetycznego o/Kraków, wieloletni Członek Zarządu. Niezależny konsultant firm kosmetycznych.

Wieloletni Prezenter-Wykładowca na ogólnopolskich sympozjach i w szkołach kosmetycznych, obecnie trzon dydaktyczny Akademii Sztuki Piękności. Autorka dziesiątek unikatowych zabiegów, masaży, artykułów oraz wysoce efektywnych programów nauczania.

Charyzmatyczny Mówca-Dydaktyk, Mentor i Przewodnik, którego wykłady, praktyki, seminaria i warsztaty na długo pozostają w pamięci.

kursy kosmetyczne i partnerzy
kursy kosmetyczne poprzez PUP - Powiatowy Urząd Pracy
kursy kosmetyczne poprzez EFS - Europejski Fundusz Społeczny
kursy kosmetyczne poprzez POKL - Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Kursy Kosmetyczne w ASP | Prawa autorskie | Sitemap Realizacja:Agencja Interaktywna